Tańsze, składane smartfony Samsunga już w 2021 roku?

Do sieci przedostały się nowe informacje związane z rozszerzeniem portfolio składanych smartfonów przez Samsunga. Na rynku ma pojawić się kilka tańszych konstrukcji.

Szef działu smartfonów Samsunga, TM Roh potwierdził nowe plany koreańskiego producenta związane z rozszerzeniem dostępności składanych urządzeń. 2021 rok ma być pod tym względem przełomowy dla Koreańczyków. W portfolio marki pojawią się bowiem tańsze i bardziej przystępne dla klientów sprzęty ze składanym ekranem. Soczystą informacją jest również fakt, iż Samsung wprowadzi do swoich nowych składanych urządzeń wiele funkcji znanych z serii Galaxy Note - oznacza to, że finalnie mogą one doczekać się rysika pozwalającego na skorzystanie z dodatkowych możliwości.

Reklama

W 2021 roku na rynku mają pojawić się cztery nowe smartfony Samsunga, które będą posiadały składany ekran. Obecnie najtańsza propozycja Koreańczyków kosztuje tyle, co flagowe urządzenie premium - tym samym nie zachęcając klientów do inwestycji. To już wkrótce ma się zmienić.

To także nie pierwszy raz, kiedy Samsung publicznie przyznaje się do swoich planów. Bardzo możliwe, że więcej na ten temat dowiemy się podczas zbliżających się targów CES 2021. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Samsung

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy