UPC: Darmowe Wi-Fi z internetem od 25 Mb/s

Telewizja kablowa UPC Polska wprowadza zmiany w swoich ofertach promocyjnych. Klienci zamawiający pakiet usług z internetem od 25 Mb/s mogą liczyć na darmową opcję internetu bezprzewodowego Wi-Fi.

UPC Polska wprowadza kolejne zmiany w promocji "Wiosenny Hit w UPC", która została przedłużona do połowy sierpnia 2011 roku. W obecnej wersji promocji klienci decydujący się na pakiet dwóch (np telewizja + internet) lub trzech usług (telewizja + internet + telefon) otrzymają darmowy dostęp do opcji Wi-Fi już przy wyborze internetu od 25 Mb/s.

Do tej pory darmowy internet Wi-Fi oferowany był w pakietach z internetem od 50 Mb/s. Promocja dotyczy zamówień przez internet na stronie operatora. Standardowy koszt opcji bezprzewodowego internetu w UPC wynosi 16 zł miesięcznie.

Reklama

Z upustu na opcję dodatkową klient korzysta tak długo, jak długo pozostaje abonentem wybranej oferty. Długość umowy wynosi 24 miesiące, jednak po zakończeniu okresu zobowiązania klient nada korzysta z przyznanych rabatów, do czasu, gdy na przykład nie skorzysta z nowych promocji.

Przypomnijmy, że oferta promocyjna UPC to 6 pakietów, składających się z zestawu dwóch lub trzech usług. Każdy z pakietów może być wzbogacony o opcje dodatkowe, w zależności od potrzeb klienta. W przypadku skorzystania z promocji operator automatycznie aktywuje pakiet Super HD, który przez pierwszy miesiąc dostępny jest za darmo. Jeśli klient nie chce dalej korzystać z pakietu, w ciągu 30 dni musi zrezygnować z usługi. W przeciwnym razie umowa na Super HD przedłuża się na kolejne 23 miesiące,a opłata miesięczna wynosi 20 lub 10 zł (w zależności od ilości wybranych usług). Podobnie sprawa wygląda w przypadku Pakietu Bezpieczeństwa.

Media2
Dowiedz się więcej na temat: telewizja kablowa | Internet | Wi-Fi | UPC Polska Sp. z o.o.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama