WhatsApp umożliwi migrację czatów na inny numer telefonu?

Serwis internetowy WABetaInfo poinformował, że komunikator WhatsApp może niebawem umożliwić użytkownikom przenoszenie ich rozmów na inny numer telefonu.

Facebook robi wiele, aby uczynić komunikator WhatsApp bardziej atrakcyjnym dla użytkowników. Jakiś czas temu pojawiła się informacja dotycząca nowej funkcji, umożliwiającej migrację historii czatów pomiędzy dwoma najpopularniejszymi, mobilnymi systemami operacyjnymi. Jak się okazuje - to jeszcze nie koniec.

Jak poinformowali dziennikarze WABetaInfo, niebawem WhatsApp może również umożliwić użytkownikom przenoszenie ich wiadomości na nowy numer telefonu. Opublikowany na serwisie zrzut ekranu z narzędzia migracji WhatsApp.

Co ciekawe, sam screen rzuca także światło na inny aspekt całego rozwiązania. Pokazuje on, że migracja historii czatów będzie dostępna wyłącznie wtedy, gdy połączymy nowy telefon ze swoim kontem WhatsApp.

Reklama

Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko czekać na oficjalne wdrożenie nowej funkcji do WhatsAppa. Na pewno przyda się ona osobom, które na co dzień korzystają z większej ilości telefonów i numerów. 

Oglądaj najnowsze promocje i planuj zakupy z ding.pl 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: WhatsApp | Smartfon
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy