Miłość, miłość w samolocie. Para przyłapana w toalecie

Pasażerowie klaskali i byli wyraźnie rozbawieni tym, co wyczyniała para na pokładzie samolotu easyJet z Londynu na Ibizę. Kobieta i mężczyzna oddali się w toalecie miłosnemu uniesieniu. Wszystko zostało nagrane, a filmik podbija teraz internet.

Uniesienie w toalecie

Samoloty latające z Wielkiej Brytanii na hiszpańską Ibizę to nie jest miejsce, w którym chcielibyście się znaleźć. Niedawno Ryanair zaczął zakazywać wnoszenia na pokład tych tras alkoholu, a ostatnio pewna para postanowiła oddać się niepohamowanym potrzebom w pokładowej toalecie. Jak łatwo się domyślić, pasażerowie byli w ciężkim szoku, choć bili kochankom brawo.

Zobacz też: Ryanair ma dość! Idą zmiany

Samolot budżetowych linii lotniczych EasyJet leciał z londyńskiego lotniska Luton w kierunku hiszpańskiej Ibizy. Nic nie wskazywało na to, że podróż zostanie zapamiętana przez pasażerów na długie lata. Zmieniło się to w momencie, gdy z pokładowej toalety zaczęto słyszeć dziwne jęki i inne odgłosy. Okazało się, że pewna para postanowiła dać wyraz swojej miłości i nie zważając na odczucia współpodróżnych, dali z siebie wszystko.

Reklama

Przyłapani na gorącym uczynku

Pasażerowie byli z jednej strony w ciężkim szoku, z drugiej nakłaniali pracownika linii, aby ten otworzył drzwi toalety i przyłapał parę na gorącym uczynku. Tak też się stało, co zresztą widać na nagraniu. Trzeba przyznać, że mężczyzna pracujący podczas lotu był zdecydowanie bardziej zmieszany, aniżeli uczestnik wydarzeń wraz ze swoją partnerką. Zamknął szybko drzwi, jednocześnie nie zaprzestał podejmowanych wówczas czynności.

Z jednej strony cała sytuacja spotkała się z pewnego rodzaju uznaniem ze strony reszty pasażerów. Byli to zapewne głównie młodzi dorośli, którzy nagrodzili parę gromkimi brawami i okrzykami. Mniej entuzjastycznie podeszli do sprawy funkcjonariusze, którzy prawdopodobnie aresztowali omawianą dwójkę osób.

Rzeczy zakazane w samolocie

Warto pamiętać, że lista rzeczy zakazanych w samolocie jest długa i nie ogranicza się wyłącznie do przedmiotów w bagażu podręcznym. Znaleźć można na niej również omawianą wyżej czynność. Nawet, jeżeli odbywa się to w toalecie, to konsekwencje i tak będą poważne.

Zobacz: Co Polacy robią na lotniskach? Same głupoty

Linie lotnicze poinformowały służby policji, które zjawiły się w samolocie zaraz po jego lądowaniu na Ibizie. Nie wiadomo, czy faktycznie dwójka "sprawców" została zatrzymana, jednak funkcjonariusze jak najbardziej mieli do tego prawo. Jeżeli lubicie nietypowe historie z samolotów, to na pewno zainteresuje was przypadek Delta Airlines sprzed kilku dni. Na pokładzie wystąpiło bowiem zagrożenie biologiczne z powodu biegunki pasażera.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: easyJet | samolot

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy