WhatsApp usprawnia korzystanie na wielu urządzeniach

Twórcy jednego z najpopularniejszych komunikatorów internetowych chcą poprawić działanie niedawno wprowadzonej funkcji. Chodzi o poprawną synchronizację usuwanych wątków.

Stosunkowo niedawno WhatsApp wprowadził wyczekiwaną funkcję umożliwiającą obsługę komunikatora na wielu urządzeniach. Niestety rozwiązania wciąż borykało się z wieloma problemami, które dotykały m.in. usuwanie wątków. Skasowane rozmowy na jednym urządzeniu, mogły pozostać na kolejnym i odwrotnie.

Jak donosi serwis WABetaInfo, najnowsza wersja beta WhatsAppa oddaje do dyspozycji możliwość usuwania wątków z wielu platform jednocześnie. Jej aktywacja poskutkuje natychmiastowym i automatycznym usunięciem rozmowy na wszystkich  sparowanych urządzeniach.

Reklama

To nie jedyna dobra wiadomość. Twórcy WhatsAppa pracują także nad wprowadzeniem reakcji na wiadomości do swojej aplikacji. Podobne rozwiązanie jest już od dawna znane użytkownikom Facebook Messengera i Instagrama.

Na obecną chwilę nie wiadomo kiedy wspominane nowości trafią do wszystkich użytkowników. Można się jednak spodziewać, że stanie się to na przestrzeni najbliższych tygodni.   


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: WhatsApp | Messenger | aplikacje mobilne
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy