WhatsApp wreszcie wprowadza rozwiązanie od dawna dostępne u innych

Użytkownicy popularnego komunikatora internetowego będą w końcu mogli dodać reakcję w odpowiedzi na czyjąś lub własną wiadomość. Rozwiązanie znane jest już dawno w innych tego typu aplikacjach.

WhatsApp jest niewątpliwie jedną z najbardziej rozpoznawalnych aplikacji umożliwiających komunikację. Jej twórcy stale rozbudowują swój program o nowe narzędzia, jednak dawno nie pojawiło się nic dotyczącego podstawowej funkcji, jaką są wiadomości tekstowe. To ma się zmienić, gdyż do WhatsAppa zawitają reakcje na wiadomości. Rozwiązanie znane jest z innych aplikacji Facebooka, takich jak Messenger i Instagram. O ile na tym drugim istnieje możliwość odpowiedzi wyłącznie serduszkiem, tak Messenger ma bardziej rozbudowaną gamę reakcji.

Zdjęcie zamieszczone na Twitterze przez WABetaInfo sugeruje, że system reakcji będzie bliższy temu znanemu z Facebooka niż z Instagrama. Można tam zobaczyć trzy różne minki, które oznaczają smutek, zdziwienie i rozbawienie. Na wiadomość będzie mógł zareagować każdy, kto ją zobaczy oraz będzie można sprawdzić, kto dodał emoji. Nie ma limitu reakcji, lecz jeśli liczba przekracza 999, to pojawi się 999+.

Reklama

Wszystko wskazuje na to, że nowa funkcja WhatsAppa zostanie wprowadzona do wersji na iOSa i Androida w bardzo zbliżonym czasie. Narzędzie nadal jest rozwijane, a pierwsi będą mogli z niego skorzystać beta testerzy.

WhatsApp -warto przeczytać:

WhatsApp - wystarczy, że mają twój numer telefonu

WhatsApp z kolejną ciekawą funkcją

WhatsApp - nowa forma weryfikacji konta


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: WhatsApp | Facebook | Instagram
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy