Samochód Apple już w 2024-roku?

Czy technologiczny gigant faktycznie pracuje nad swoim samochodem elektrycznym? Najnowsze doniesienia mogą jasno wskazywać, że tak.

Pogłoski o samochodzie Apple krążą już od dawna. Pierwsze przecieki wskazywały, że pojazd jest opracowywany wspólnie z BMW i pojawi się w sprzedaży już 2019 roku. Niedługo później świat obiegła informacja jakoby technologiczny gigant planował zakup McLarena - brytyjskiej firmy produkujące sportowe samochody. Do tej pory żadna z informacji nie była jednak potwierdzona dowodami.

Tym razem, jak donosi serwis DigiTimes, wydaje się, że wejście Apple'a do branży samochodowej może rozpocząć się już w 2024 r. Właśnie wtedy firma ma ogłosić swój pierwszy samochód elektryczny. Raport twierdzi także, że Apple oblicza właśnie koszty wszystkich części potrzebnych do stworzenia swojego własnego pojazdu. Mówi się również, że Apple opracowało już wstępny projekt, a nawet poczyniło pierwsze rozmowy na temat produkcji samochodu.

Reklama

Co dokładnie planuje firma z Cupertino i czy faktycznie samochód z nadgryzionym jabłkiem w logo może powstać? Być może więcej informacji pojawi się już wkrótce. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Apple | samochód
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy