Yanosik - istotne informacja dla użytkowników

Wersja beta Yanosika dla systemu Android Auto została już zatwierdzona. Oznacza to, że oficjalna premiera, na którą czeka wielu kierowców, jest tuż za rogiem.

- W nocy z 2 na 3 września przeszliśmy certyfikację Google wersji beta i Yanosik w AA jest już dostępny dla beta testerów. Jesteśmy więc już o krok od udostępnienia wersji dla Android Auto szerokiemu gronu użytkowników. - komentuje Paweł Bahyrycz, Yanosik - Mimo, iż certyfikacja miała miejsce w nocy, już z samego rana odbieramy informacje od naszych testerów, którzy dzielą się wrażeniami z korzystania z nowej bety. - dodaje.

Reklama

Na oficjalną premierę Yanosik AA dla wszystkich zmotoryzowanych przyjdzie nam jeszcze chwilkę poczekać. Przypominamy, że Yanosik w Android Auto będzie dostępny do pobrania całkowicie za darmo. Twórcy nie planują również pobierania opłat od użytkowników w przyszłości.

Czego możemy się spodziewać od Yanosika w AA?

Priorytetem dla zespołu Yanosika są najważniejsze funkcje, które odpowiadają potrzebom kierowców. Nie zabraknie podstawowych i dobrze znanych wszystkim użytkownikom funkcji, którymi są: nawigacja, informowanie, a także możliwość zgłaszania zdarzeń.

Jedną z nowości, która czeka na kierowców w Yanosik AA będą nazwy ulic, które będą wyświetlane podczas manewrów. Aplikację będzie można również obsługiwać głosowo z pomocą Asystenta Google.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Yanosik | Android Auto
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy