Nakładka XQISIT - ultracienka ochrona dla SGS4

Marka XQISIT prezentuje ultracienką nakładkę tylnej obudowy do Samsunga Galaxy S4. Akcesorium mierzy zaledwie 0,4 mm, co sprawia że smartfon optycznie nie różni się od fabrycznej konstrukcji, ale jest dobrze chroniony.


- Akcesoria dedykowane konkretnym modelom flagowych smartfonów cieszą się dużym powodzeniem z prostej przyczyny. Użytkownik inwestując w drogi telefon chce mieć pewność, że jego zakup zostanie optymalnie zabezpieczony. Nasza nakładka na SGS4 łączy w sobie dwie ważne cechy - wytrzymałość i stylowy design, który z łatwością komponuje się z produktem, dla którego został zaprojektowany - mówi Piotr Frączek z firmy STRAX, która zajmuje się dystrybucją akcesoriów XQISIT w Polsce.

Nakładka XQISIT na SGS4 jest typowym produktem typu hard case, wykonanym z wysokiej jakości poliwęglanu z szykownym, błyszczącym wykończeniem. Staranne rozlokowanie otworów na przyciski funkcyjne urządzenia sprawia, że akcesorium dopasowuje się do smartfona. Nakładka występuje w czterech oryginalnych kolorach: czarnym, białym, różowym oraz imitującym przezroczystość. Cena gadżetu wynosi 39,90 zł.

Reklama

INTERIA.PL/informacje prasowe
Dowiedz się więcej na temat: samsung | Samsung Galaxy | Samsung Galaxy S4

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy