Biedronka i Lidl walczą na promocje. Rozdają darmowe piwa na majówkę 2022

Majówka sprzyja spotkaniom w gronie przyjaciół. Ten czas zazwyczaj rozpoczyna sezon na grilla na działkach i w ogrodach. Z tej okazji Biedronka i Lidl przygotowały promocje dla pełnoletnich klientów. Obie sieci postanowiły rozdać swoim klientom darmowe piwa. Biedronka 12+12 i Lidl 4+4 - na czym polega ta akcja?

Lidl i Biedronka rozdają darmowe piwa na majówkę 2022

Ponieważ Polacy często nie wyobrażają sobie weekendu majowego bez grilla z gronie znajomych, oba sklepy postanowiły wyjść naprzeciw ich potrzebom. Zarówno w Lidlu, jak i w Biedronce będzie można odebrać darmowe piwa. 

Każdy klient Lidla, który kupi cztery piwa w butelce, kolejne cztery dostaje gratis. Natomiast w przypadku zakupu alkoholu w Biedronce przy zakupie 24 piw, 12 najtańszych jest darmowych

Reklama
 • W obu przypadkach, aby otrzymać piwa za darmo, należy jednak spełnić pewne warunki, które przedstawiamy poniżej. 
 • Obie oferty są też dostępne czasowo, co oznacza, że klienci Lidla i Biedronki muszą się pospieszyć, aby z nich skorzystać. 

Lidl 4+4 piwa gratis. Zasady promocji

Zasady promocji Lidl 4+4 są bardzo proste. Aby z niej skorzystać, wystarczy jedynie mieć zainstalowaną aplikację Lidl Plus i aktywować w niej kupon 4+4 gratis. Po wybraniu produktów objętych ofertą trzeba po prostu zeskanować cyfrową kartę Lidl Plus przy kasie.

 • Promocja Lidla obowiązuje wyłącznie w piątek 29 kwietnia i w sobotę 30 kwietnia (albo do wyczerpania zapasów). 
 • Trzeba pamiętać, że darmowe piwa w Lidlu w ramach kuponu można odebrać tylko raz. 
 • Piwa objęte promocją 4+4 gratis w Lidlu to wszystkie piwa w butelce, piwa kraftowe, również piwa bezalkoholowe i niskoprocentowe, radlery. 

 • Piwa można dowolnie mieszać, jednak trzeba pamiętać, że rabat zostanie naliczone na cztery najtańsze sztuki. W przypadku jednorazowego zakupy ośmiu piw tej samej marki w tej samej cenie klient otrzyma 50 procent zniżki na każde z nich.

Biedronka 12+12 piw gratis. Zasady promocji

Zasady promocji Biedronka 12+12 piw gratis są jeszcze prostsze. Aby z niej skorzystać przed majówką 2022, wystarczy być posiadaczem aktywnej karty Moja Biedronka, która upoważnia nas do odbioru darmowego alkoholu. 

 • Promocja Biedronki obowiązuje wyłącznie w piątek 29 kwietnia (albo do wyczerpania zapasów) 
 • Podobnie jak w przypadku oferty Lidla 4+4 można z niej skorzystać tylko raz
 • Piwa objęte promocją 12+12 Biedronka to wszystkie piwa w butelce, w tym również piwa bezalkoholowe i niskoprocentowe. 
 • Piwa promocyjne można mieszać dowolnie, wedle uznania. Trzeba jednak pamiętać, że przy zakupie 24 butelek piw zostanie naliczony rabat o wartości 12 najtańszych. W przypadku zakupy piwa tej samej marki 12 butelek dostajemy za darmo.  

Majówka 2022: Godziny otwarcia sklepów: Biedronka, Lidl

Odpowiedź na pytanie, czy 1 maja są otwarte sklepy, brzmi nie. Podobnie zresztą będzie 3 maja, ponieważ są to święta ustawowo wolne od pracy i dni objęte zakazem handlu. Wyjątkami będą niewielkie sklepiki osiedlowe, w których za ladą staną właściciele oraz sklepy działające na zasadzie franczyzny tj. Żabka czy Freshmarket. 

2 maja większość sklepów powinna działać w normalnym trybie. A jakie są godziny otwarcia sklepów dni poprzedzające majówkę 2022, a więc w piątek i sobotę? 

 • Biedronka - godziny otwarcia sklepów przed majówką 2022

Około 2200 sklepów sieci Biedronka będzie otwartych do godziny 23:00 lub dłużej, a około 3100 placówek co najmniej do godziny 22:00. Sieć poinformowała o tym w specjalnym komunikacie. 

 • Lidl - godziny otwarcia sklepów przed majówką 2022

Godziny otwarcia przed majówką 2022 są takie, jak w normalny dzień roboczy. 

Czytaj również: 

UOKiK przyjrzy się tarczy antyinflacyjnej Biedronki

Coraz więcej sklepów rezygnuje z jaj z chowu klatkowego

Nagroda specjalna dla pracowników Biedronki

Zobacz także: 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Biedronka | Lidl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy