Zbudowany w Polsce największy park wodny w Europie będzie otwarty jeszcze w ferie

Suntago Water World to inwestycja, która wzbudziła ogromne zainteresowanie i nic dziwnego, bo mamy do czynienia z wodnym parkiem rozrywki na skalę światową, ale powstającym w naszym kraju.

Do tej pory nie wiedzieliśmy, kiedy możemy spodziewać się otwarcia obiektu, na co wszyscy oczekiwali z niecierpliwością, bo skoro projekt pomagają sponsorować takie marki, jak Samsung, Pepsi, Algida, Jacobs czy Lech, to mówimy o czymś naprawdę dużym. To się jednak zmieniło, bo choć na stronie Park of Poland nie pojawiła się jeszcze żadna data, to możemy już kupić bilety, a najbliższy możliwy termin to 20 lutego, co oznacza, że najpewniej właśnie wtedy nastąpi oficjalne otwarcie.

Co prawda prace budowlane zostały zakończone już w grudniu, ale obiekt wciąż nie jest w pełni obsadzony pracownikami, więc jeśli interesuje Was praca w tym miejscu, to rekrutacja ciągle trwa. Jak informuje WP Finanse, udało się nawet potwierdzić ten przybliżony termin u źródła: - Park ma się otworzyć w drugiej połowie lutego. Jeśli nic się nie zmieni, to uda się to jeszcze zrobić w trakcie zimowych ferii na Mazowszu.

Reklama

Jeśli chodzi o ceny, to w tygodniu najdroższy bilet, czyli normalny dla osoby dorosłej, kosztuje 99 PLN, a w weekendy i święta jest o 10 PLN droższy. Należy jednak pamiętać, że obejmuje on wejście tylko do jednej strefy, a mianowicie Jamango i za wstęp do pozostałych dwóch, tj. Relax i Saunaria, należy dopłacić po 15 PLN za każdą. A na co możemy liczyć w zamian? Zdaniem właścicieli niezapomniane atrakcje, które trudno znaleźć gdzie indziej, bo mówimy o największym parku wodnym w Europie. 

Na terenie Suntago Water World znajdziemy 31 zjeżdżalnie wodne, w tym najdłuższą w Europie o długości 320 m, 820 m2 basenów z falą, symulator do nauki surfingu, 400 palm sprowadzonych z Florydy, Malezji i Kostaryki, baseny termalne o powierzchni 840 m2, gabinety masażu, solaria, baseny witalne, 12 tematycznych atrakcji różnego rodzaju rozmieszczonych na powierzchni 2500 m2, w słoneczne dni możliwość spędzania czasu na zewnątrz, 6 restauracji oraz 5 barów przy basenie. Przypominamy, że park znajduje się pod Mszczonowem, między autostradą A2 a drogą ekspresową S8, w odległości 40 km od Warszawy i 70 km od Łodzi.

Źródło: GeekWeek.pl/Park of Poland i WP Finanse/Fot. Park of Poland

Geekweek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy