Asus Transformer Pad 300 nie taki tani?

Asus Transformer Pad 300 już wkrótce pojawi się w sprzedaży. Ile będzie trzeba za niego zapłacić? Na polskim rynku wcale nie będzie aż taki tani jak wszyscy się spodziewali.

Asusa Transformer Pad 300 nie można nazwać tanim tabletem. Aczkolwiek "budżetowy Transformer Pad Infinity 700" już do niego pasuje. Urządzenie stworzone z myślą o osobach, które chcą się zapoznać z czterordzeniową Tegrą 3, ale nie planują wydać na sprzęt zbyt dużej sumy pieniędzy. Patrząc na parametry techniczne modelu i materiały, z jakich został wykonany, od razu wiadomo było, że sprzęt ten będzie tańszy niż nadchodzące modele z jeszcze wyższej półki: Asus Transformer Pad Infinity 700 czy Acer Iconia Tab A700. Dziś poznaliśmy ceny Asusa Transformer Pad 300 - te oficjalne w Stanach i mniej potwierdzone w Polsce.

Asus Transformer Pad 300 pracuje w oparciu o Androida 4.0 Ice Cream Sandwich, a jednostką centralną jest wspomniana czterordzeniowa Tegra 3. Na pokładzie modelu znajdziemy ekran o przekątnej 10,1 cali o rozdzielczości 1280 na 800 pikseli, aparat 8 Mpix (bez LED), kamerkę 1,2 Mpix, 1 GB RAM, GPS, WiFi oraz akumulator pozwalający na 10 godzin pracy (15 godzin po podłączeniu do stacji dokującej).

Ceny Asusa Transformer Pad 300 w Stanach przedstawiają się następująco (wersje bez 3G, tzw. "WiFi-only"):

- 16 GB: 379 dolarów;

- 32 GB: 399 dolarów;

Reklama

- stacja dokująca: 149 dolarów.

Ale to nie koniec informacji dotyczących tego modelu. Jak się bowiem przekonaliśmy, tablet Transformer Pad 300 pojawił się w polskiej przedsprzedaży. Można go znaleźć na stronie sklepu EURO w konfiguracji 32 GB (bez 3G) ze stacją dokującą za 2099 złotych. Nie wiadomo jednak na ile jest to oficjalna cena urządzenia, bo w przedsprzedaży ceny są wyższe niż ostatecznie.

Urządzenie trafi do sprzedaży w trzech wersjach kolorystycznych: białej, niebieskiej i czerwonej.

Źródło informacji

tabletowo.pl
Dowiedz się więcej na temat: Asus | hybryda | Android | tablet | Tegra | transformer
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy