Nowy iPad w Polsce oficjalnie już 23 marca

Tym razem nie będzie trzeba długo czekać na pojawienie się nowego iPada w Polsce. Na polskim rynku pojawi się on, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, 23 marca.

Sklepy iSpot już informują, że wersja 16 GB będzie kosztowała 2099 zł, 32 GB 2599 zł, a 64 GB 2999 zł. Modele działające w technologii 4G mają być dostępne w cenach od 2699 zł za nowego iPada 16 GB do 3499 zł za model 64 GB. Ceny te mają charakter orientacyjny, ponieważ dokładne dane będą podane dopiero w chwili ich oficjalnego ogłoszenia przez Apple Polska. Wszystkie modele mają być dostępne w białym i czarnym kolorze.

Poza sklepami iSpot dostępność iPada 3 zapowiadają operatorzy sieci komórkowych. W salonach Orange nowy produkt Apple ma pojawić się już w dniu polskiej premiery, nie wiadomo jednak jak będą przedstawiały się szczegóły oferty.

T-Mobile również ogłasza, że od 23 marca nowy iPad będzie dostępny w jego ofercie, niemniej wciąż nie wiadomo, w jakich cenach.

Niestety nie wiadomo na chwilę obecną, czy, kiedy i na jakich warunkach nowy iPad będzie dostępny w sieciach Play oraz Plus.

Źródło informacji

gizmodo.pl
Dowiedz się więcej na temat: iPad | LTE | tablet | iOS | Apple
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama