Samsung wyprodukuje ekrany Retina dla Apple?

Najprawdopodobniej to Samsung wyprodukuje dla Apple wyświetlacze Retina do iPadów mini. Premiera następnej generacji mniejszych tabletów Apple coraz bliżej?

Produkcja nowego iPada mini nie należy do rzeczy najprzyjemniejszych, o czym dosadnie przekonała się firma Apple. Według wcześniejszych doniesień, gigant z Cupertino boryka się z problemem dostawców części do swojego nowego tabletu. Najnowsze informacje w tej sprawie wskazują, że cenione wyświetlacze Retina zostaną wyprodukowane przez Samsunga.

Rewelacje pochodzą z dziennika The Wall Street Journal, który powołuje się na anonimowe źródło powiązane ze sprawą. Według niego Apple początkowo przy produkcji wyświetlaczy miał współpracować z LG oraz Sharpem, jednak ze względów czysto logistycznych zdecydowano się również na skorzystanie z usług Samsunga.

Oczywiście w przypadku tego typu przecieków należy zachować daleko idącą ostrożność. Ponadto Apple jest znany z testowania różnych komponentów przed zaakceptowaniem finalnego projektu - być może w tym przypadku właśnie tak jest. Zdaje się, że Apple jeszcze przez długi czas nie uwolni się od Samsunga.

Reklama

Źródło informacji

instalki.pl
Dowiedz się więcej na temat: Apple | iPad | tablet | Samsung | retina
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy