W tym miesiącu już trzykrotnie widziano UFO nieopodal ISS

Przypadki obserwacji UFO w pobliżu Międzynarodowej Stacji Kosmicznej stały się na przestrzeni ostatnich kilku lat bardzo częste. Mimo wszystko rzadko zdarza się, żeby w ciągu kilku tygodni podobna sytuacja miała miejsce aż trzy razy.

Pierwszy przypadek miał miejsce 3 sierpnia, kiedy to podczas przemieszczania się zamontowanej na ISS kamery uchwycono różowe światło nieznanego pochodzenia. Ta obserwacja nie wzbudziła jednak większych kontrowersji, ponieważ z racji tego, że obiekt nie poruszał się w żaden sposób, uznano ją za najzwyklejszy błąd kamery.
 
Drugi przypadek miał miejsce kilka dni później - 7 sierpnia. Kamera ISS uchwyciła obiekt w chwili, kiedy stacja znajdowała się nad częścią Ziemi pogrążoną w mrokach nocy. Udostępniony w sieci materiał nie jest co prawda najlepszej jakości, ale wyraźnie widać na nim dwa punkty świetlne poruszające się powoli w przestrzeni kosmicznej. 

Reklama

Trzecia obserwacja miała miejsce 19 sierpnia i była niewątpliwie najbardziej niezwykła. Obiekt nie zbliżył się zbytnio do stacji, ale jest on wyraźnie widoczny na nagraniu.

Innemedium.pl
Dowiedz się więcej na temat: UFO | Międzynarodowa Stacja Kosmiczna
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy