Wycieka zegarek HTC z Android Wear

Z grafiki opublikowanej przez @evleaks wynika, że inteligentny zegarek HTC będzie bardzo podobny do LG G Watch.

Oparte na Android Wear zegarki LG i Samsung trafiły już na rynek, a wkrótce dołączy do nich Motorola Moto 360. Na tym jednak nie koniec. Nowym systemem Google'a zainteresowani są kolejni producenci, którzy w drugiej połowie roku mają zamiar wprowadzić własne inteligentne zegarki.

Najwięcej mówi się oczywiście o HTC. Sugerowano nawet, że pierwszego smartwatcha firmy zobaczymy już na konferencji Google I/O 2014. Później okazało się, że zegarek tajwańskiej firmy pojawi się dopiero w drugiej połowie roku.

Evleaks zamieścił ostatnio grafikę, która ma obrazować nowy produkt HTC. Nie jest to jednak zdjęcie pochodzące od producenta, a koncept przygotowany przez Phone Designera. Został on zrobiony według wytycznych Evana i ma być dokładną reprodukcją wyglądu urządzenia.

Reklama

Jeżeli okaże się to prawdą, Tajwańczycy przygotują sprzęt bardzo podobny do LG G Watcha. Zegarek HTC będzie wyposażony w kwadratową obudowę z bardziej masywną ramką oraz metalową opaską (zegarki LG i Samsunga mają w standardzie paski z tworzywa sztucznego lub skóry). Można również spodziewać się wodoodpornej konstrukcji i ładowania poprzez specjalną przystawkę. Nie ma co jednak liczyć na autorską nakładkę HTC (ta ze zdjęcia wzorowana jest na BlinkFeed) - Google nie chce, aby firmy modyfikowały wygląd Android Weara.

Zegarek z powyższej grafiki prezentuje się ładnie i stylowo, ale po produkcie HTC można oczekiwać czegoś więcej. Wcześniejsze informacje sugerowały, że smartwatch tajwańskiej firmy będzie nosić nazwę HTC One Wear, a jego wygląd będzie zbliżony do Moto 360. Liczę więc, że evleaks tym razem się myli, a we wcześniejszych plotkach było więcej niż ziarenko prawdy.

Mateusz Żołyniak

komórkomania.pl

Komórkomania.pl
Dowiedz się więcej na temat: Android | smartwatch

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama