Apple Watch Series 7 – jaka cena? Kiedy pojawi się w sprzedaży?

Inteligentne zegarki Apple zostały zaprezentowane na tym samym wydarzeniu co iPhone 13. Nowe smartfony już jakiś czas temu trafiły do rąk konsumentów. Tymczasem Apple Watch Series 7 nadal nie ma jeszcze w sklepach. Kiedy można się ich spodziewać i za ile?

Przedsprzedaż iPhone’a 13 rozpoczęła się w tym samym tygodniu, co jego premiera. Dziesięć dni po prezentacji urządzenie oficjalnie trafiło do sklepów i klientów. Wraz z iPhonem zostały pokazane Apple Watch Series 7. Jednak Apple długo zwlekało z wypuszczeniem urządzenia do sprzedaży, czy nawet ogłoszeniem daty kiedy to nastąpi. Aż do teraz.

Apple oficjalnie ogłosiło, że Apple Watch Series 7 będzie dostępny w przedsprzedaży już w ten piątek. Tydzień później, czyli 15 października urządzenie trafi w formie fizycznej do sklepów. Ceny urządzenia nie zostały jeszcze udostępnione dla poszczególnych krajów. Wiadomo natomiast, że w Stanach Zjednoczonych ceną wyjściową będzie 399 dolarów. Tyle zapłacą klienci z USA za wariant mniejszy. Przypomnijmy, że Apple Watch Series 7 wyjdzie w dwóch rozmiarach. Zegarki będą miały większy wyświetlacz niż poprzednie modele. Będzie to 41 mm i 45 mm w porównaniu do 40 mm i 44 mm w przypadku ostatnich modeli. Przekłada się to na aż 1,9 calowy wyświetlacz w przypadku wersji 45 mm.

Reklama

Zauważalnie zostanie zmieniony design urządzenia, w taki sposób, by pasowało wyglądem do iPhone’a 12 i iPhone’a 13. Ekran będzie mniej zaokrąglony, a krawędzie zegarka ostrzej zakończone. Producent podaje, że ramki wyświetlacza mają być o 40 proc. węższe.

 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Apple | Apple Watch
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy