Reklama

Gadżety elektroniczne marki Baseus w Biedronce - co to takiego?

W sklepach sieci Biedronka debiutują kable magnetyczne, kable 3w1, podstawka z ładowarką indukcyjną, powerbanki oraz uchwyt samochodowy grawitacyjny z ładowaniem indukcyjnym marki Baseus. Co oferują te urządzenia i ile kosztują?

W ofercie marki można znaleźć kable Lightning do iPhone’a, microUSB oraz USB-C o różnych długościach, W sklepach sieci Biedronka dostępne są: kabel magnetyczny - złącze Lighting, kabel magnetyczny - złącze USB typu C oraz ze złączem microUSB. Pierwszy rodzaj kabla przystosowany jest do iPhone’ów, a cechuje się maksymalnym prądem ładowania do 2,4 A. Druga propozycja cechuje się wartością 3A, a trzecia 2,1 A. Każdy z tych kabli ma długość 100 cm, posiada wspiera funkcję szybkiego ładowania, a transfer danych wynosi do 480 Mbps.

Kolejną propozycją od marki Baseus są kable 3w1 o złączach: Lighting, microUSB, USB typu C. Kable są w wersji zwijanej i niezwijanej. Dają możliwość ładowania 3 urządzeń w jednym czasie. Transfer danych o szybkości do 480 Mbps.

Reklama

Kable magnetyczne i kabel zwijany 3w1 jest dostępny w kolorze czarnym. Model kabla niezwijanego jest dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych - czarnej i czerwonej.

Marka Baseus ma w swojej ofercie również podstawki pod telefon z ładowarką bezprzewodową (indukcyjną) QI z 2 cewkami wykonaną z tworzywa ABS i metalu. Urządzenie wyposażone jest w metalową podstawkę mocowaną za pomocą magnesu, która umożliwia ładowanie w pozycji pionowej.  Marka posiada w swojej ofercie uchwyty, w tym uchwyty grawitacyjne z ładowaniem indukcyjnym. 

Uchwyt Baseus w zależności od konstrukcji i przeznaczenia modelu może być zamocowany na szybie, na kratce wentylacyjnej, na desce rozdzielczej, a także na zagłówku. Uchwyty mogą być wyposażone także w klamrę utrzymującą smartfon na miejscu czy teleskopowe ramie.  Produkt przeznaczony jest dla telefonów o szerokości od 63 do 88 mm.

Ostatnią nowością jest powerbank o pojemności 20 000 mAh. Ma on aż 3 wyjścia: USB 1 (5 A), USB 2 (5 A), USB-C (3 A). Powerbank zaprojektowany jest do współpracy z większością popularnych urządzeń zasilanych przez USB takich jak laptopy, tablety, iPhone, telefony z systemem Android itp. Sprzęt ma wyświetlacz LED i wysuwaną pętelkę do telefonu. Urządzenie jest do wyboru w kolorze czarnym ze srebrnymi elementami lub białym ze złotymi.

Ceny:

Kable - 24,99 zł

Uchwyt na telefon, ładowarka indukcyjna i powerbank - 79,90 zł

INTERIA.PL/informacje prasowe
Dowiedz się więcej na temat: iphone

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje