Jungle - przenośna konsola Panasonic

Jeśli sądzicie, że wciąż nie tracicie dość czasu, grając całymi dniami w gry MMORPG, Panasonic szykuje propozycję - przenośną konsolę skierowaną do takich graczy.

Japońska firma miała już w swej historii konsolę o nazwie 3DO Interactive Multiplayer (słusznie można się domyślić, że powstała ona we współpracy z legendarnym wydawcą Might & Magic i nie była jakimś wielkim hitem?). Z pewnością nie można urządzenia skazywać tak od razu na porażkę, ale fotka, która "wyciekła" do Gizmodo, sprawia wrażenie, że Jungle chyba czerpie z serii? Panasonic Toughbook.

onsola Panasonic Jungle wprawdzie nie została ogłoszona oficjalnie, ale jest o niej dość informacji w Internecie, by sądzić, że Panasonic stara się wywołać medialny szum. Na przykład powstała strona welcometo.thejungle.com, która najwyraźniej ma oficjalnie promować nowe urządzenie. Poniższe wideo wskazuje natomiast, że wraz z konsolą ma się odbyć premiera gry MMO - "Battlestar Galactica".

Reklama

Engadget.com podał część specyfikacji Panasonic Jungle. Zgodnie z nią (oraz sądząc po fotkach) mamy do czynienia z urządzeniem typu "clamshell", z pełną klawiaturą QWERTY połączoną z jakąś formą touchpada. Do tego wśród złącz mają znaleźć się: mini HDMI, micro USB oraz wyjście słuchawkowe 3,5 mm. Brak informacji o przekątnej ekranu i wadze, choć można się spodziewać, że Jungle będzie niewielka. Konsola działać ma na jakiejś wersji systemu Linuks.

Gadżetomania.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy