Najbezpieczniejsze zapięcie do roweru na świecie

Linka to automatyczne zabezpieczenie antykradzieżowe roweru, które łączy się z twoim smartfonem. To gwarancja, że nie będzie mógł otworzyć go nikt inny.

Większość zapięć do roweru działa poprzez zablokowanie kół roweru lub przypięciu jednośladu do jakiegoś stałego elementu otoczenia. Pod tym względem Linka jest wyjątkowo bezpieczna, bo zapięcie zakładane na koło roweru całkowicie jednoślad unieruchamia.

Co więcej, zapięcia nie otworzy nikt, kto nie ma pod ręką powiązanego z nim smartfona. Linka łączy się poprzez Bluetooth z aplikacją mobilną i na tej podstawie identyfikuje właściciela roweru. Co więcej, gdy ktoś spróbuje ukraść nasz rower, uaktywni się głośny alarm, który także można dezaktywować z poziomu smartfona.

Producent Linki - firma Velasso - zbiera no Kickstarterze pieniądze na powodzenie projektu. Miłośnicy tego typu rozwiązania mogą składać zamówienia w cenie 99 dol. za zestaw. Aby Linka trafiła do produkcji było konieczne uzbieranie co najmniej 25 000 dol., a już teraz projekt ma na swoim koncie blisko 3 razy więcej.

Reklama
INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Kickstarter | rower
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy