Niesamowite meble, które ulegają transformacji

Składane meble zwykle są kojarzone z kiepskimi motelami i tanimi mieszkaniami. W tym przypadku jest inaczej. Opisane poniżej meble nie tylko zaskakują stopniem użyteczności, ale również eleganckim wyglądem.

Te niezwykłe meble wyprodukowała firma Resource Furniture. Z informacji zamieszonych na jej stronie wynika, że meble projektowane są we Włoszech, choć siedziba producenta mieści się w Nowym Jorku. Bez względu na to, jak jest naprawdę, składane łóżka, stoły oraz inne domowe sprzęty są po prostu ładne.

Szef Resorce Funiture - Ron Barth - zaznacza, że w proces powstawania kolejnych mebli zaangażowani są nie tylko projektanci, ale również inżynierowie. Należą im się gratulacje - wszystkie sprzęty pokazane na nagraniu pracują i wyglądają jak należy, łamiąc stereotyp brzydkich i awaryjnych, składanych mebli. Najbardziej imponuje łatwość, z jaką przebiega proces składania mebli, oraz to, że z półek zamienianych w łóżko nie trzeba niczego zdejmować.

Reklama

Meble przyszłości:

Kupno lub wynajem dużego mieszkania w centrum miasta to w dzisiejszych czasach olbrzymi wydatek. O ile ceny mebli prezentowanych na nagraniu będą na rozsądnym poziomie, to wyposażenie w nie małego lokum może ułatwić życie niejednemu mieszczuchowi.

Marek

http://gadzetomania.pl/

Gadżetomania.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy