Patelnia z termometrem

Kto powiedział, że gotowanie nie jest dla elektronicznych gadżeciarzy? Oto patelnia, która ułatwi smażenie i przygotowywanie smacznych potraw, dzięki wbudowanemu termometrowi z cyfrowym wyświetlaczem na rączce.

Ile razy w jakimś przepisie widzimy zdanie np. "smażyć w temperaturze 160 stopni Celsjusza". Tylko jak sprawdzić czy tą temperaturę już osiągnęliśmy czy jeszcze nie? Teraz jest na to rozwiązanie. Oto patelnia, która potrafi pokazywać aktualną temperaturę smażenia. Odczytujemy ją z małego wyświetlacza, który znajduje się na jej rączce. Wyświetlacz potrafi pokazywać temperaturę zarówno w stopniach Fahrenheita, jak i Celsjusza.

Termometr znajduje się w samym środku patelni, która niestety nie jest największa, gdyż ma jedynie 20cm średnicy. Wyświetlacz można w łatwy sposób wyciągnąć, dzięki czemu patelnię można łatwo umyć zarówno ręcznie jak i w zmywarce.

Reklama

Pomysł ten z całą pewnością ułatwi stosowanie się do przepisów, a tym samym do lepszych potraw, które dzięki tej patelni nie powinny być już spalone. Cena tego urządzenia wynosi 50 dolarów.

Autor: Arek

Gadżetomania.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy