Reklama

Zły roboodkurzacz

Pamiętacie scenę z "Seksmisji", kiedy do pokoju wkracza zrobotyzowany odkurzacz, a Maks głaszcze go, dokarmia paproszkami i mówi do niego "Bądź grzecznym odkurzaczykiem..."? Cóż, odkurzacz Instinct jest równie uroczy, co ten z filmu Machulskiego, ale porusza się na czterech łapach jak pies.

Ten odkurzacz powstał na konkurs Electrolux Design Lab 2010. I pomysł z pewnością jest nowatorski. Co nie znaczy, że jest dobry. Cztery łapy czynią ten odkurzacz bardziej skomplikowanym i droższym w produkcji niż małe, niskie, jeżdżące roboodkurzacze, takie jak Roomba. A do tego pies nie dostanie się pod niskie meble i łatwo się wywróci.

Cóż, jest różnica między światem przyszłości, a przyszłością świata. W tym pierwszym można wszystko. Ale to drugie powinno mieć w sobie chociaż cień rozsądku.

Stanisław Janikowski

Reklama

Źródło informacji

gizmodo.pl
Dowiedz się więcej na temat: odkurzacz

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama