Dzień z WAGiem: Syvlie van der Vaart

Patrząc na samo nazwisko tego WAG-a ciężko się chyba nie domyślić z jakiego słynnego piłkarza partnerką mamy tu dziś do czynienia. Jednak czy na pewno wiecie wszystko o uroczej Syvlie? Przekonajcie się!

Patrząc na samo nazwisko tego WAG-a ciężko się chyba nie domyślić z jakiego słynnego piłkarza partnerką mamy tu dziś do czynienia. Jednak czy na pewno wiecie wszystko o uroczej Syvlie? Przekonajcie się!

Patrząc na samo nazwisko tego WAG-a ciężko się chyba nie domyślić z jakiego słynnego piłkarza partnerką mamy tu dziś do czynienia. Jednak czy na pewno wiecie wszystko o uroczej Syvlie? Przekonajcie się!

Syvlie Françoise van der Vaart (z domu Meis) urodziła się 13 kwietnia 1978 roku. Na dzień dzisiejszy cieszy się statusem holenderskiej osobistości telewizyjnej, uznanej modelki oraz żony Rafaela van der Vaarta. Jak do tego wszystkiego doszła? Poznajcie jej krótką historię!

W wieku 18 lat mieszkająca jeszcze w Holandii Syvlie postanowiła za wszelką cenę zostać światowej klasy modelką, co dość szybko zaowocowało licznymi sesjami dla różnorakich agencji reklamowych. Jej marzenia dość szybko ukierunkowały się na branżę telewizyjną, gdzie równie szybko zdołała się załapać do FoxKids oraz programu muzycznego TMF, gdzie mogła liczyć na kontakt z takimi gwiazdami jak Britney Spears, czy Kylie Minogue. Po kilku epizodach w holenderskich reklamówkach, Syvlie dostąpiła zaszczytu prowadzenia ceremonii na Najlepszego Piłkarza Roku 2008.

Reklama

Wcześniej jednak, bo w 2003 zdążyła zasłynąć jako Najseksowniejsza Kobieta w Holandii, co zapewne okazało się wystarczającym magnesem, by zwrócić na siebie uwagę takiego piłkarza jak Rafael van der Vaart, który wówczas pogrywał jeszcze w miejscowym Ajaksie Amsterdam. Para zdecydowała się na ślub już 10 czerwca 2005 roku, co odbiło się dość szerokim echem na terenie całego kraju. Część mediów nawet zaczęła ich porównywać do Beckhamów, co nowożeńcy dość szybko obróciła w żart i stwierdziła, że zamierzają prowadzić dużo normalniejsze życie od swoich angielskich odpowiedników.

Syvlie zawsze towarzyszyła swojemu mężowi niezależnie od tego gdzie grał. W ten sposób przeprowadzała się z nim zarówno do Niemczech (Hamburger SV), jak i do Hiszpanii (Real Madryt), gdzie w 2008 roku została nawet jedną z jurorek w tamtejszej edycji programu "Mam Talent".

Wkrótce jednak jej szczęśliwe życie u boku męża i dorastającego syna (urodził się w 2006 roku i dostał imię po ojcu) zamieniło się w koszmar. 16 czerwca 2009 roku u modelki stwierdzono raka piersi i musiała przejść operację. Ta okazała się sukcesem, dzięki czemu Syvlie mogła poddać się chemioterapii, ze względu na którą Rafael van der Vaart pozostał wtedy w Realu, choć klub chciał go sprzedać.

Na szczęście już rok później jej stan poprawił się na tyle wyraźnie, że para zdecydowała się na przeprowadzkę do Londynu, gdzie Rafael z sukcesami do dziś reprezentuje barwy miejscowego Tottenhamu.

A o tym, że Syvlie jest żoną światowej sławy piłkarza możecie się przekonać choćby w poniższym filmiku ;)

Źródło:

Geekweek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy