Gwiazdy i ich ulubione gry

Każdy z nas domyślał się, że gwiazdy grywają w gry wideo . Jednak nie było pewności, kto, co i jak. Koniec domysłów, udało się nam zebrać garść informacji na temat celebrytów oraz ich ulubionych gier. Wiele przykładów pewnie Was zaskoczy. Zapraszamy do lektury!

Każdy z nas domyślał się, że gwiazdy grywają w gry wideo . Jednak nie było pewności, kto, co i jak. Koniec domysłów, udało się nam zebrać garść informacji na temat celebrytów oraz ich ulubionych gier. Wiele przykładów pewnie Was zaskoczy. Zapraszamy do lektury!

Każdy z nas domyślał się, że gwiazdy grywają w gry wideo. Jednak nie było pewności, kto, co i jak. Koniec domysłów, udało się nam zebrać garść informacji na temat celebrytów oraz ich ulubionych gier. Wiele przykładów pewnie Was zaskoczy. Zapraszamy do lektury!

 

Jessica Alba

W gronie graczy znalazła się Jessica Alba. Jak sama opowiada, dorastała grając w takie klasyki jak: Pac-Man i Super Mario Bros. Później miała przerwę, ale powróciła do grania dzięki Wii. W wolnych chwilach oddaje się swoim ulubionym grom - Wii Fit oraz Wii Sports.

Reklama

Daniel Craig

Nawet James Bond lubi sobie pograć. Niestety nie w gry z sobą w roli głównej. Jest znany ze swojej wypowiedzi, skierowanej do producenta jednej z takich gier - „Nie mogliście tego zrobić dobrze, bo gra składa się z samych śmieci.”

W wolnych chwilach Craig grywa dość często i namiętnie. Swoje zamiłowanie musiał nawet ukrywać przed swoją partnerką.

Jego ulubione gry to Halo i Grand Theft Auto, ale generalnie podobają mu się produkcje z ciekawą i wciągającą fabułą.

Megan Fox

Być może nie macie najlepszego zdania o aktorskiej karierze Megan Fox, ale zobaczycie ją w innym świetle, gdy spojrzycie na nią jako na gracza. Aktorka deklaruje swoje przywiązanie do Halo: Reach. Kto wie, może kiedyś spotkacie ją, grając na Xboksie w sieci.

Janina Gavankar

Kto by pomyślał, że ktoś z True Blood, może być przy okazji zapalonym graczem. Janina Gavankar jest całkowicie pochłonięta przez serię Assassin's Creed oraz Portal 2, a nawet wzięła udział w konferencji podczas E3 w 2012. Nie ma co – ta dziewczyna naprawdę kocha gry.

Vin Diesel

Ten aktor ma dziwną reputację – jest uważany za największego twardziela, a zarazem geeka w Hollywood. Zanim zaistniał w filmach Szybcy i Wściekli oraz Kroniki Riddicka, grywał w Dungeons and Dragons. I to gdzie – w piwnicy swoich rodziców!

 Vin jest do tego stopnia zakochany w grach, że założył swoje własne studio deweloperskie, noszące nazwę Tigon Studios.

Matthew Perry

Matthew Perry dał się wciągnąć grom dość niedawno, bo w 2009 roku. Został obsadzony w roli dubingowej w Fallout: New Vegas, a więc postanowił zagrać w Fallouta. Od tego czasu Perry stał się graczem i lubi spędzać w ten sposób wolne chwile.

Mila Kunis

Panowie, macie kolejny powód, aby jeszcze mocniej kochać i pożądać aktorkę Milę Kunis. Okazuje się, że jest ona ogromną fanką gier wideo i chociaż teraz grywa mniej, to zamiłowanie w niej nie gaśnie. Kiedyś, zanim stała się popularna, spędzała mnóstwo czasu, grając w World of Warcraft. Natomiast teraz, gdy czasu nieco mniej chętnie włącza Call of Duty, casualowe gry na Facebooku oraz gry familijne - Mario Party oraz Super Monkey Ball.

Andy Murray

Jeśli myśleliście, że gry wideo są dobre jedynie dla leniwych aktorów i aktorek, to jesteście w błędzie. Okazuje się, że nawet największe gwiazdy tenisa, jak na przykład Andy Murray, potrafią być tak zaangażowane w granie w Call of Duty: Modern Warfare 2, że prowadzi to do rozpadu ich związku. Na dokładkę Murray uwielbia PS3 i nie przepuszcza żadnej grze tenisowej, pojawiającej się na tej konsoli.

Aisha Tyler

Jeśli oglądaliście konferencję Ubisooftu na E3 2012, to z pewnością rozpoznajecie Aishę Tyler, jako jedną z prowadzących. Aktorka podkładała także głos w Halo: Reach. Sama mówi o sobie, że jest uzależniona od gier.

Robin Williams

Robin Williams to z pewnością ostatnia osoba, po której spodziewalibyście się ogromnego zamiłowania do gier. Aktor przyznaje, że uwielbia Battlefield i Half-Life, a także klasyczne produkcje Nintendo. Co ciekawe nazwał swoją córkę Zelda, oczywiście na pamiątkę gry Legend of Zelda. Oboje pojawili się w reklamie tej produkcji na 3DS.

 

Geekweek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy