Facebook znów zmienia sposób wyświetlania treści

Ostatnio Facebook coraz częściej decyduje się na zmiany w swoim portalu, które dotyczą sposobu wyświetlania treści w strumieniu wiadomości użytkowników. Tym razem algorytm został dostosowany w taki sposób, aby wyświetlać jeszcze więcej teoretycznie interesujących nas postów.

Od teraz w naszym strumieniu wiadomości mogą się pojawiać posty pochodzące ze stron, których nie mamy na swojej liście ulubionych. Czyżby Facebook po raz kolejny pchał się z butami w nasz profil? Niekoniecznie, bowiem nowe zasady wyświetlania są dość restrykcyjne.

Posty z innych stron zostaną wyświetlone wyłącznie wtedy, gdy w ich treści zostanie oznaczony profil, który lubimy. W ten sposób Facebook chce docierać z ciekawymi treściami do jeszcze większej liczby osób, mając przy okazji na uwadze ich zainteresowania. Podobna funkcja już od dawna znajduje się na najpopularniejszym portalu społecznościowym. Mowa tu oczywiście o oznaczaniu znajomych. Jeżeli obca nam osoba wspomni na swoim profilu o wspólnym znajomym, na naszej tablicy post ten także zostanie wyświetlony.

Reklama

Źródło informacji

instalki.pl
Dowiedz się więcej na temat: Facebook
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy