Kup na aukcji... życie

Dom, praca, ubrania, przyjaciele - do kupienia w pakiecie za okazyjną cenę już w czerwcu. Pewien Australijczyk zamierza bowiem rozpocząć nowe życie i znalazł na to oryginalny sposób.

44-letni mieszkaniec Perth, stolicy stanu Australia Zachodnia, chce sprzedać wszystko, co posiada i zacząć nowe życie. Jego małżeństwo się rozpadło, nie widzi więc sensu trzymania się przeszłości. Na sprzedaż chce więc wystawić praktycznie swoje - jak zaznacza - udane w przeszłości życie.

Na specjalnie w tym celu opracowanej stronie internetowej przybliża wszystkim zainteresowanym, kim jest, czym się zajmuje i dlaczego chce się pozbyć wszystkiego, co ma. Można się tam dowiedzieć, jakie ma hobby, przyjaciół, pracę, a także gdzie mieszka - wszystko, czego według Australijczyka - potrzeba osobie zainteresowanej kupnem jego życia.

Reklama

Aukcja w serwisie eBay rozpocznie się w południe 22 czerwca 2008 roku i potrwa 7 dni. Cena wywoławcza to 1 dolar australijski.

Należy ją uznać za atrakcyjną, jeśli weźmiemy pod uwagę także fakt, że w pakiecie dostaniemy dom o wartości około 420 tysięcy dolarów.

Ian Usher zaznacza, że gdy transakcja dojdzie do skutku wyjdzie z domu jedynie w ubraniach, które będzie miał na sobie, z portfelem i paszportem w kieszeni oraz uda się na lotnisko, gdzie wsiądzie w pierwszy samolot, który będzie miał wolne miejsce. Tam, gdzie doleci, rozpocznie nowe życie.

Źródło: Dziennik Internautów
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama