Reklama

Rekordzista

Niejaki Ben Shan, programista z San Francisco, ma tyle kont pocztowych, ze nie potrafi ich zliczyć. Jego pasją jest bowiem zakładanie darmowych kont wszędzie, gdzie to tylko jest możliwe. Korzysta z dwóch, trzech. Na pozostałe nawet nie zagląda, zwłaszcza, że pozapominał do nich hasła.

Niejaki Ben Shan, programista z San Francisco,  ma tyle kont pocztowych, ze nie potrafi ich zliczyć. Jego pasją jest bowiem zakładanie darmowych kont wszędzie, gdzie to tylko jest możliwe. Korzysta z dwóch, trzech. Na pozostałe nawet nie zagląda, zwłaszcza,  że pozapominał do nich hasła.

Podobne praktyki jak Shan są na porządku dziennym, a ktoś kto nie ma co najmniej dziesięciu kont - przestaje się liczyć w środowisku. W ten sposób dochodzi do paradoksu. Według badań przeprowadzonych przez firmę IDC - całkowita liczba internautów na koniec tego roku będzie 361 milionów internautów, natomiast tylko na pięciu najbardziej popularnych portalach (AOL, Yahoo, Hotmail, Excite i Lycos) zarejestrowanych jest ponad 529 milionów kont. A przecież nie tylko one oferują tę usługę

CNET
Dowiedz się więcej na temat: rekordzista

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy