Motorola DEFY - kolejny Android Motki

Motorola ogłosiła polską premierę nowego modelu telefonu DEFY. Motorola DEFY? to płaski, kieszonkowy smartfon, oparty na platformie Android. Sprzęt jest odporny na kurz i wodę.

Wyświetlacz telefonu (3,7 cala) jest pokryty powłoką zapobiegającą wszelkim zarysowaniom. Funkcja CrystalTalk PLUS, stawia czoła hałaśliwemu otoczeniu dzięki dwóm wbudowanym mikrofonom, odfiltrowującym szumy w tle oraz wzmacniające głos.

Telefon Motorola DEFY wyposażony został w funkcje służące do przeglądania stron internetowych, korzystania z szeroko rozumianej rozrywki oraz zaawansowanych możliwości komunikacji z otoczeniem.

Dzięki AdobeFlash użytkownicy mogą wyświetlać więcej stron www niż korzystając ze standardowych rozwiązań przeznaczonych dla smartfonów. Tworzenie własnego świata rozrywki zapewnia 5-megapikselowy aparat fotograficzny z lampą błyskową, cyfrowym zoomem i funkcją ostrości. Motorola DEFY jest wyposażony w standard DLNA (Digital Living Network Alliance), pozwalający na przechowywanie i udostępnianie materiałów z kompatybilnymi urządzeniami domowymi, takimi jak: HDTV, konsole do gier oraz komputery.

Reklama

Wbudowany w telefon, odtwarzacz muzyczny posiada zaawansowane funkcje zarządzania multimediami. Przypisuje teksty piosenek do utworów, umożliwia ich wyszukiwanie, kupowanie

i pobierane bezpośrednio z telefonu. Użytkownicy mają dostęp do ponad 100 tysięcy aplikacji, widgetów, gier z Android Market oraz do usług Google, w tym Google Search, Google Maps i Gmail.

Dostępność

Motorola DEFY będzie dostępna w Polsce od grudnia 2010 roku w sieciach: ERA i Play oraz w sprzedaży detalicznej. Cena detaliczna Motorola DEFY bez abonamentu wynosi ok. 1499 PLN.

INTERIA.PL/informacje prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Smartfon | Google | Android
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy