Różowy Samsung Galaxy Note

Na targach CeBIT 2012 Samsung zaprezentował różową wersję tabletosmartfona Galaxy Note, który na pewno przypadnie do gustu przedstawicielkom płci pięknej.

Wraz z prezentacją Galaxy Note, Samsung zapowiadał, że sprzęt pojawi się na rynku w kilku wersjach kolorystycznych. Nie ujawnił od razu o jakie chodzi, postanowił trochę potrzymać nas w niepewności.Jakiś czas temu okazało się, że oprócz czarnej wersji modelu, będziemy mieli do dyspozycji także białą. Ale jako że Samsung uśmiecha się również do kobiet, stworzył różowego Galaxy Note.

Różowego tabletosmartfona można znaleźć na stoisku Samsunga na CeBIT 2012 w Hanowerze. I mimo tego, że nie jest to działające urządzenie, a wyłącznie atrapa, jest zapowiedzią rychłego pojawienia się w sklepach - na razie nie wiadomo czy trafi także do Polski.

Tylna obudowa, jak i ramka wokół ekranu - wszystko jest w kolorze różowym. Poniżej znajdziecie krótkie wideo przedstawiające urządzenie w nowej wersji kolorystycznej:

Reklama

Obecnie w Niemczech można kupić Galaxy Note za ok. 500 euro - cena różowego modelu będzie na pewno utrzymana na tym samym poziomie. Nie wiadomo jednak kiedy dokładnie urządzenie trafi do sprzedaży.

Źródło informacji

tabletowo.pl
Dowiedz się więcej na temat: CeBIT | samsung | Samsung Galaxy | tablet | Smartfon | Samsung Galaxy Note

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy