Tajemniczy HTC z Androidem 4.0

W sieci pojawiły się zdjęcia nowego smartfona HTC. Według nieoficjalnych informacji działa on pod kontrolą Androida 4.0 i napędzany jest przez dwurdzeniowy układ Qualcomma. Czy zobaczymy go na nadchodzącym Mobile World Congress 2012?

Ze zdjęć opublikowanych przez phoneArena wynika, że tajwańska nowość nawiązuje do modelu Increbible. Tylna część obudowy ma charakterystyczną nierówną powierzchnię. Na wyposażeniu znalazł się ekran AMOLED, dwurdzeniowy Snapdragon o taktowaniu 1,2 GHz, aparat 8 Mpix, 1 GB pamięci RAM i moduł 4G. Ostatni z elementów jednoznacznie wskazuje, że telefon pojawi się tylko na rynku amerykańskim.

Całość kontroluje Android 4.0, którego producent skrzętnie zasłonił interfejsem Sense. Zagadkowa wydaje się jednak obecność czterech przycisków systemowych, które kojarzą się ze starszą odsłoną systemu Google.

Reklama

Wszystkie wątpliwości rozwieją nadchodzące targi Mobile World Congress. Spekuluje się, że HTC zabierze do Barcelony modele Ville, Edge i Primo. Szczegółowe i oficjalne informacje pojawią się za nieco ponad dwa tygodnie.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Android | Mobile World Congress | HTC
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy