Znamy specyfikację Samsunga Galaxy S III

Portal BGR informuje, że udało mu się dotrzeć do specyfikacji następcy najpopularniejszej serii Samsunga - Galaxy S. Czyż nie dziwi fakt, że taka informacja wycieka właśnie podczas trwających targów MWC?

Czyżby producent chciał przez to zaakcentować, że nie warto interesować się innymi markami, ponieważ i tak szykuje coś lepszego? Otóż można domniemywać, że właśnie tak będzie, bo seria od początku swojego istnienia bije rekordy sprzedaży. W przypadku nadchodzącej odsłony nie powinno być inaczej. Jeżeli poniższa specyfikacja okaże się prawdziwa, Samsung znowu zostawi konkurencję daleko w tyle.

Na pokładzie Galaxy S III powinniśmy znaleźć:

- czterordzeniowy układ Exynos o taktowaniu 1.5GHz,

- ekran 4.8 cala "full HD" 1080p o proporcji 16:9,

Reklama

- przednią kamerkę 2 Mpix i tylną - 8 Mpix,

- ceramiczne elementy obudowy,

- technologię 4G LTE,

- Androida 4.0 Ice Cream Sandwich.

Takie podzespoły rzeczywiście mogą zachwycić entuzjastów nowinek. Przy wspomnianej rozdzielczości i wielkości ekranu gęstość pikseli będzie wynosiła około 460 ppi. Jest to znacznie wyższy wynik niż w poprzednich modelach tego producenta - mimo wprowadzenia niedawno na rynek ekranu Super Amoled HD.

Czego możemy się jeszcze spodziewać po nadchodzącej "S-trójce"? Wysoce prawdopodobne jest to, iż tylna kamera nie będzie posiadała opóźnienia przy robieniu zdjęć. Zagadką pozostaje jednak, czy zostaniemy pozbawieni fizycznych przycisków pod ekranem. Również nie wiadomo nic o baterii ani o tym, jak bardzo skurczy się ramka wokół ekranu.

Jarosław Biały

Źródło informacji

android.com.pl
Dowiedz się więcej na temat: Samsung | Samsung Galaxy S | Android | Smartfon | Galaxy S III
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama