Już prawie 1600 aplikacji w Windows Store

W tym tygodniu na Twitterze Wesa Millera z firmy analitycznej Directions, pojawił się wpis informujący o ilości aplikacji dostępnych w Windows Store. Okazuje się, że globalnie liczba ta wynosi blisko 1600, a w samej amerykańskiej wersji sklepu jest to 1153.

Sklepowa premiera najnowszej wersji systemu Microsoft Windows coraz bliżej - użytkownicy będą mogli kupić Windowsa 8 już za nieco ponad miesiąc. Jedną z nowości zaimplementowanych w systemie jest Windows Store - sklep z aplikacjami dedykowanymi interfejsowi Modern. Osoby z branży IT już od jakiegoś czasu zastanawiają się czy Microsoftowi uda się przed końcem października zebrać w nim odpowiednią ilość wartościowych aplikacji, które będą mogły być zainstalowane przez osoby kupujące Windowsa 8 już w dniu jego premiery. Okazuje się, że tak.

W tym tygodniu na Twitterze Wesa Millera z firmy analitycznej Directions, pojawił się wpis informujący o ilości aplikacji dostępnych w Windows Store. Okazuje się, że globalnie liczba ta wynosi blisko 1600, a w samej amerykańskiej wersji sklepu jest to 1153.

Microsoft w ostatnim czasie otworzył Windows Store na więcej rynków niż dotychczas co znacząco wpłynęło na liczbę opublikowanych aplikacji. Jeśli liczby te zostaną oficjalnie potwierdzone, oznaczać to będzie, że Microsoftowi uda się dostarczyć użytkownikom zadowalającą ilość aplikacji dla Modern UI już w dniu premiery najnowszej systemu z rodziny Windows.

Reklama

Źródło informacji

instalki.pl
Dowiedz się więcej na temat: Windows
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama