Realme Book – tani laptop już wkrótce trafi do sprzedaży?

Realme chce z przytupem wejść w kolejny segment – tym razem w rynek laptopów. Konstrukcja oznaczona jako Realme Book pojawiła się na przeciekach i wiemy już więcej na jej temat. Czy będzie w stanie konkurować z tanimi laptopami od Xiaomi?

Od 2020 roku Realme koncentruje się na wielu segmentach rynkowych. Obecnie firma jest czymś więcej niż tylko marką smartfonów - w jej portfolio znajdziemy także inne gadżety. Okazuje się, że na horyzoncie może już niebawem pojawić się także Realme Book. Tani komputer, który miałby posiadać bardzo przystępną specyfikację.

Na co możemy więc liczyć?

Realme Book będzie czerpał pod względem wyglądu od MacBooka od Apple. Raport, który pojawił się w sieci sugeruje, iż firma będzie chciała wykorzystać wyświetlacz o proporcjach 3:2 z super cienkimi rankami i przekątną 13 lub 15 cali. Oprócz tego możemy spodziewać się także konstrukcji wykonanej z aluminium oraz głośników stereo. Nie zabraknie także złączy USB typu C. Nie wiadomo obecnie czy Realme Book będzie korzystał z procesorów Intela czy też AMD.

Reklama

Chińska firma już kilkukrotnie "drażniła się" ze swoimi fanami i potwierdziła, że nowy laptop faktycznie jest w drodze. Data jego premiery pozostaje jednak tajemnicą.

Sprawdź najnowsze promocje i korzystaj z listy zakupowej ding.p
 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Realme
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy