Windows Vista całkowicie złamany

Można już pobrać piracką wersję Vista Ultimate, która działa tak samo jak oryginał. 100 dni - tyle mniej więcej zajęło piratom znalezienie sposobu na całkowite złamanie zabezpieczeń Windows Vista.

Jak twierdzi redakcja serwisu The Inquirer, grupa NoPE odpowiednio spreparowała obraz instalacyjny systemu i dzięki temu nie jest wymagana żadna ingerencja ze strony użytkownika. Do tej pory piractwo systemu Windows Vista ograniczało się do wprowadzania odpowiedniego klucza produktu, zmodyfikowania BIOS-u komputera oraz odraczania aktywacji. Teraz wystarczy włożyć nośnik do czytnika płyt DVD i zainstalować oprogramowanie, o dziwo, nie podając żadnego kodu (serialu). Ci, którzy mieli okazję wypróbować tę "specjalną" edycję Windows Vista, potwierdzają, że system zachowuje się identycznie jak legalny - można bez problemu pobierać uaktualnienia, produkt wygląda na zaktywowany.

Reklama

Microsoft zapewnia, że dobrze przygotował się na walkę z piratami systemu Windows Vista, ale czy zdoła wykryć tego typu zmianę integralności plików systemu - jak zwykle czas pokaże.

CentrumXP.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy