Tak się teraz podróżuje po mieście. Po co komu samochód, hulajnoga czy rower [WIDEO]

Szybka popularyzacja dronów i budowa coraz potężniejszych silników elektrycznych zaowocowała tworzeniem niesamowitych pojazdów latających dla ludzi, które już pozwalają na szybkie podróżowanie po miastach.

Omni Hoverboards chwali się, że jej inżynierowie zbudowali pierwszy na świecie prawdziwy elektryczny hoverboard. Firma reklamuje go jako świetny sposób zapewnienie sobie zupełnie nowego rodzaju rozrywki, a także środek transportu. Jest to maszyna wykonana z włókna węglowego, wyposażona w 8 silników i zdolna udźwignąć do 225 kilogramów.

Ten latający wynalazek ma trafić do sprzedaży. Na razie nie jest znana jego cena, ale nieoficjalnie mówi się, że będzie można go kupić za kwotę od 10 do 20 tysięcy dolarów. Dużo? Mało? Ciężko powiedzieć. Jeśli firma ujawni jego dokładne parametry, to wówczas będzie można ocenić.

Reklama

Nie spodziewajmy się jednak, że w niedalekiej przyszłości będziemy mogli legalnie podróżować po miastach na deskolotkach. Nie oznacza to jednak, że nie będziemy mogli pobawić się na nich nad akwenami, jak teraz można to zrobić np. na Flyboardach.

Źródło: GeekWeek.pl/Omni Hoverboards / Fot. Omni Hoverboards

Geekweek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy