Apple One

Czwartek, 7 września 2023 (09:28)
Apple One to usługa, która pozwala użytkownikom urządzeń marki Apple korzystanie z subskrypcji nawet czterech usług w pakiecie w ramach jednej, niższej opłaty miesięcznej. Do współdzielenia usługi można także zaprosić swoich bliskich. Wówczas każda z nich będzie miała własny dostęp do subskrybowanych usług na wszystkich swoich urządzeniach.
Apple One - najważniejsze informacje
Apple One to usługa dostępna na urządzenia marki Apple, m.in. iPhone'y. /Apple /materiały prasowe

Apple One - najważniejsze informacje

 • Marka:

 • Rodzaj/Typ:

  subskrypcja, usługa

 • System operacyjny:

 • Opłata:

  Tak

 • Rejestracja:

  Tak

W praktyce opłacając abonament, zyskuje się dostęp do serwisów streamingowych z muzyką, filmami i serialami oraz grami, a także nieco miejsca na dysku w chmurze. Dzięki temu do wszystkiego ma się dostęp w każdym momencie i w każdym miejscu. Co ważne,  w ramach Apple One korzystać można z 4 konkretnych subskrypcji:
 • Apple Music z 70 milionami utworów do odsłuchu i pobrania, 
 • Apple TV+ z filmami i serialami Apple Originals, 
 • Apple Arcade z ponad 100 grami do sprawdzenia 
 • 50 lub 100 GB do wykorzystania w chmurze iCloud.
Pakiet Apple One ma abonament w dwóch wariantach – indywidualnym lub dla rodziny. W przypadku pakietu rodzinnego można zaprosić pozostałych członków rodziny, aby cieszyli się dostępem do tych samych usług. Każdy jednak loguje się przy użyciu własnego Apple ID. 

Apple One – ciekawostki

Z bezpłatnej wersji Apple One można korzystać nawet przez miesiąc. Opłata za już subskrybowane usługiz tego pakietu jest pobierana wówczas osobno, dopóki nie zakończy się w Apple One okresu próbnego. Po nim subskrypcja pakietu automatycznie odnawia się co miesiąc, choć w każdej chwili można z niej zrezygnować. 

Zakres pakietu usługi zależy częściowo od kraju, w którym mieszka użytkownik. Różnice zachodzą m.in. między Polską a Stanami Zjednoczonymi. 

Przykładowo w Stanach dostępny jest specjalny pakiet Apple One Premier, zawierający dodatkowo Apple News+ (dostęp do najnowszych wydań czasopism i magazynów) oraz Apple Fitness+. Natomiast w chmurze iCloud do dyspozycji są aż 2TB. W Polsce pakiet Premier nie jest dostępny, ale usługa Apple One i tak działa bez zarzutu.

Apple One - Wiadomości