Kalendarz Google

Kalendarz Google to darmowy kalendarz internetowy dostarczany przez firmę z Doliny Krzemowej. Został uruchomiony w 2006 roku i od tego czasu jest jednym z popularniejszych narzędzi do organizacji czasu i zadań. Kalendarz Google dostępny jest także w języku polskim.
Kalendarz Google - najważniejsze informacje
Kalendarz Google dzięki synchronizacji działa na wielu urządzeniach. /AFP

Kalendarz Google - najważniejsze informacje

 • Marka:

 • Rodzaj/Typ:

  aplikacja, program

 • Rok uruchomienia produkcji:

  2006

 • Opłata:

  Nie

 • Rejestracja:

  Tak

Kalendarz Google umożliwia użytkownikom tworzenie i edycję wydarzeń, planowanie spotkań, ustawianie przypomnień i udostępnianie swojego kalendarza innym osobom.

Można go używać w przeglądarce internetowej albo aplikacjach mobilnych na urządzenia z Androidem albo iOS

Kalendarz Google jest również zintegrowany z innymi usługami Google, co pozwala na łatwą organizację zadań i wydarzeń związanymi z pocztą Gmail czy Dyskiem Google. 

Kalendarz Google w firmie

Kalendarz Google to narzędzie, po które chętnie sięgają nie tylko użytkownicy prywatni, ale także właściciele firm. Dzięki niemu mogą planować wszystkie najważniejsze spotkania w firmie i rozsyłać zaproszenia do wybranych osób. Pracownicy mogą z kolei podglądać kalendarze współpracowników. Dzięki temu rozwiązaniu planowanie spotkań jest łatwiejsze. Korzystając z Kalendarza Google w firmie można też rozdzielać urlopy w taki sposób, aby nie nakładały się one na siebie.

Dużym udogodnieniem Kalendarza Google jest możliwość wprowadzenia lokalizacji do wydarzenia czy spotkania. Dzięki połączeniu z Mapami Google możliwe jest dokładne wskazanie adresu.


Kalendarz Google - Wiadomości