Tesla wypuści na rynek swój smartfon. W końcu będziecie mogli mieć swoją Teslę

Jeśli jesteście fanami Elona Muska i chcielibyście mieć elektryczny pojazd od Tesli, ale Was na niego nie stać, to niebawem będziecie mogli poszczycić się posiadaniem smartfona od Tesli.

Pierwsze pogłoski o smartfonie od Tesli pojawiły się jesienią ubiegłego roku, ale firma Elona Muska nie zajęła oficjalnego stanowiska w tej sprawie. Prawdopodobnie nie było jasne, czy cały projekt w końcu dojdzie do skutku. Firma chciała też sprawdzić, jak będą sprzedawały się inne gadżety od Tesli, a mianowicie PowerBank i ładowarka Supercharger.

Teraz sprawa powraca, a to z powodu opublikowania przez serwis gizchina.com zdjęć przedniego i tylnego panelu urządzenia mobilnego.

Reklama

Tesla wypuści na rynek swój smartfon. W końcu będziecie mogli mieć swoją Teslę. Fot. Gizchina.

Chociaż wciąż nie znamy jego dokładnej specyfikacji, ze zdjęć możemy dowiedzieć się, że smartfon o nazwie kodowej Quadra będzie posiadał duży wyświetlacz i bardzo małe ramki, podobnie jak iPhone X.

Krążą pogłoski, że smartfon ujrzy światło dzienne jesienią. Do tego czasu pozostaje nam śledzić profil Elona Muska, bo jest wielce prawdopodobne, że on pierwszy ujawni więcej szczegółów na temat tego gadżetu z dużym logo Tesli.

Źródło: GeekWeek.pl/ / Fot. Gizchina

Geekweek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy