5 aplikacji blokujących niechciane połączenia

Wciąż do wydzwaniają do ciebie nieznane numery? Czekasz na ważny telefon, a wciąż dzwoni spam? Stopniechcianym połączeniom! Dzięki tym aplikacjom już więcej nie zobaczysz ich na swoim telefonie.

Niechciane połączenia są bardzo denerwujące. Szczególnie, gdy czekamy na ważny telefon lub istotną wiadomość. Jak temu zaradzić? Przedstawiamy kilka aplikacji dzięki którym zablokujemy połączenia od natrętnych telemarketerów.

Truecaller

Truecaller ma ponad 200 milionów użytkowników, którzy tworzą listę spamujących numerów. Za pomocą aplikacji zidentyfikujemy połączenia SPAM. Zobaczymy nazwiska i zdjęcia osób, które dzwonią, nawet jeżeli nie są ich na naszej liście kontaktów. Dowiemy się także, kiedy znajomi mogą rozmawiać przez telefon i łatwiej się z nimi skontaktujemy.

Reklama

Pobierz na Android

Pobierz na iOS

Calls Blacklist

Aplikacja Calls Blacklist to filtr połączeń i SMSów. Jednym kliknięciem możemy włączyć lub wyłączyć blokadę, a niechciane numery dodawane będą do czarnej listy. Można również zablokować wybrane numery kierunkowe.

Pobierz na Android

Odebrać telefon?

Odebrać telefon? to darmowa aplikacja która uchroni Cię przed niechcianymi, płatnymi połączeniami przychodzącymi i wychodzącymi, jak i SMSowym spamem. Ocena numeru wyświetla się natychmiast, gdy telefon zaczyna dzwonić, a pod uwagę nie są brane nasze kontakty. Blokowane są połączenia na numery o podwyższonej opłacie (premium), na numery międzynarodowe, z oceną negatywną lub dodanych przez użytkownika.

Pobierz na Android

Mr. Number


Aplikacja Mr. Number ułatwia identyfikację i blokowanie SMSów i telefonów spam zidentyfikujemy dzwoniące do nas numeru, a gdy otrzymamy połączenie od telemarketera znajdującego się na liście zablokowanych, na ekranie ukaże się obwieszczający to komunikat.

Pobierz na iOS

Pobierz na Android

Callblock

Callblock to świeżo stworzona aplikacja, która dopiero pojawi się w AppStore. Zablokuje połączenia od ponad 2 milionów telemarketerów. Użytkownicy sami uzupełnią katalog blokowanych numerów. Po kliknięciu w ekran pod przychodzącym połączeniem pojawi nam się ID dzwoniącego. Do wykorzystania potrzebny będzie system iOS 10, którego premiera odbędzie się 13 września oraz urządzenia - minimum iPhone 5s oraz minimum iPad mini 2.

Dzięki zainstalowaniu jednej z tych aplikacji już więcej nie będziemy nękani przez telemarketerów, nikt nie przeszkodzi nam w oczekiwaniu na pilną wiadomość, a niechciane SMS-y nie będą zapychały naszej skrzynki.

Monika Kuchta

Mobileclick.pl.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy