Apple oficjalnie zapowiada opóźnienie premiery iPhone’a 12

Amerykański producent zakończył festiwal plotek i oficjalnie poinformował o opóźnieniu flagowców.

Do sieci w ostatnich miesiącach przedostawały się informacje związane z opóźnieniem flagowych smartfonów Apple z serii iPhone 12. Okazuje się, iż są one prawdziwe. Amerykańska firma postanowiła przerwać milczenie i oficjalnie potwierdziła, że na nowe urządzenia z jabłkiem w logo trzeba będzie poczekać nieco dłużej. Linia smartfonów iPhone 12 zostanie zaprezentowana nie jak co roku we wrześniu, a w październiku lub listopadzie. Nie wiadomo jednak, kiedy finalnie telefony trafią do ogólnej, międzynarodowej sprzedaży. Od momentu prezentacji może minąć jeszcze kilka kolejnych tygodni.

Reklama

To nie pierwszy raz, kiedy Apple nieco przesuwa premierę swoich smartfonów, jednak nigdy do tej pory zmiany nie były tak drastyczne. Winną jest pandemia koronawirusa, która spowodowała przestój w łańcuchu dostaw producenta oraz zakłóciła procedury testowe związane z przygotowywaniem produktu do jego oficjalnej premiery.

Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko czekać. Zapewne do października pojawi się jeszcze sporo plotek na temat nowych iPhone’ów. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Apple

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy