Dicapac - pokrowce wodoodporne

System Dicapac zaprezentował, można powiedzieć, pełną gamę pokrowców do wszystkich aparatów. Zaczynając od prostego kompaktu, poprzez kompakty z zoomem, a kończąc na lustrzankach - teraz każdy aparat będziemy mogli zabrać z sobą do wody.

Wytrzymały i elastyczny materiał umożliwia swobodne obsługiwanie wszystkich klawiszy funkcyjnych aparatu a dla lustrzanek przewidziano nawet specjalne wpusty, oraz możliwość regulowania ogniskowej obiektywu. Gwarantowana szczelność do 10 metrów pozwoli nam na zanurkowanie i sfotografowanie bądź sfilmowania niedostępnych do tej pory zakamarków świata.

Nie tylko aparat fotograficzny jest na tyle delikatny że musimy go chronić przez zmoczeniem. Od kilku miesięcy możemy zaobserwować intensywne działania w promowaniu nowej linii produktów również na rynku Polskim. Dicapac rozszerzył swoją ofertę o pokrowce do telefonów komórkowych, odtwarzaczy mp3, a nawet tabletów. Co więcej, pokrowiec Dicapac unosi się na powierzchni wody Propozycje jest ciekawa również dla osób pracujących w nieprzyjaznych dla urządzeń elektronicznych warunkach, takich jak np. kurz, błoto, deszcz czy śnieg.

Reklama

Ważną a nie do końca oczywistą zaletą jest to że w pokrowcu telefon czy tablet nadal ma pełną funkcjonalność.

Piotr Rączka, Benefit Sp. z o.o.

INTERIA.PL/informacje prasowe
Dowiedz się więcej na temat: wodoodporny | aparat fotograficzny

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama