Facebook zablokował konto Marka Zuckerberga

Superpopularny portal społecznościowy likwiduje konta osób, które próbują się podszywać pod znane postaci, co sprawia kłopoty tym, którzy po prostu nazywają się tak samo. Taki los spotkał kilka pań o nazwisku Kate Middleton, a teraz biednego Zuckerberga.

Prawnik z Indianapolis Mark S. Zuckerberg ma prawdziwego pecha, ponieważ dzieli imię i nazwisko z założycielem Facebooka. Tymczasem portal uważał, że Mark Zuckerberg "jest tylko jeden", więc skasował konto specjalisty do spraw upadłości.

Portal już przyznał się do pomyłki, przeprosił i powiedział stacji WISH-TV z Indianapolis, że konto drugiego Marka zostanie reaktywowane. 49-letni prawnik uznał jednak, że to jego pięć minut i nie można ich przegapić. Założył stronę IAmMarkZuckerberg.com, na której opowiada "swoją historię" i reklamuje usługi prawnicze firmy. Gdyby pierwszy Mark zapragnął złożyć wniosek o upadłość konsumencką, ma już dobrego przedstawiciela.

Reklama

Zuckerberg powiedział "Indianapolis Star", że w sumie to nie cierpi Facebooka. Twierdzi, że portal zniszczył jego małżeństwo. Co więcej, codziennie wydzwaniają do niego dziesiątki osób z prośbą o... pomoc techniczną!

Źródło informacji

gizmodo.pl
Dowiedz się więcej na temat: zablokowane konta | Facebook | Mark Zuckerberg
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy