Huawei P50 Pro z systemem do wyboru?

Najnowsze plotki, które trafiły do sieci zdradzają, iż Huawei będzie mogło dać swoim użytkownikom wybór dotyczący systemu operacyjnego. Flagowiec P50 Pro miałby pojawić się z Androidem oraz HarmonyOS.

Huawei od dłuższego czasu rozwija swój system HarmonyOS i wygląda na to, że chińska firma będzie chciała dać swoim użytkownikom wybór dotyczący oprogramowania. Najnowsze przecieki zdradzają bowiem, iż nadchodzący flagowiec oznaczony jako P50 Pro zostanie wyposażony w Androida lub HarmonyOS - do wyboru. Co ciekawe, na rynku chińskim wybór smartfona ma zostać ograniczony tylko i wyłącznie do tego z oprogramowaniem HarmonyOS.

Huawei P50 Pro ma działać także w oparciu o procesor Kirin 9000E oraz posiadać o 6 do 8 GB pamięci operacyjnej RAM w standardzie LPDDRX4 - to małe rozczarowanie jak na flagowe urządzenie, szczególnie w porównaniu do obecnie dostępnych sprzętów konkurencji.

Reklama

Obecnie nie wiadomo, kiedy dokładnie odbędzie się premiera nowego smartfona Huawei. Zapewne stanie się to w pierwszym kwartale 2021 roku. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Huawei
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy