OnePlus 9 z lepszymi możliwościami fotograficznymi?

Nowy flagowiec chińskiego producenta ma skupić się na swoich możliwościach fotograficznych. Firma w tym celu wykorzysta współpracę z marką Leica.

OnePlus przygotowuje swojego nowego, flagowego smartfona i szuka sposobów na to, jak przyciągnąć do siebie nowych klientów. Firma przed laty zasłynęła z tworzenia tanich alternatyw dla dużych marek, takich jak Samsung czy Apple. W najbliższym czasie możliwości fotograficzne urządzeń OnePlus mają się polepszyć - wszystko to dzięki firmie Leica.

Na platformie Weibo, Pete Lau poinformował o skupieniu się na mobilnej fotografii. OnePlus ma aktywnie inwestować w badania oraz rozwój w zakresie aparatów fotograficznych - jej celem jest stać się numerem jeden w zakresie przetwarzania obrazu. Część strategii będzie zakładała współpracę z firmą Leica, a przynajmniej tak głoszą plotki. Lau nie skomentował tego typu doniesień.

Reklama

Warto pamiętać, że długoletnim partnerem Leici był Huawei - nie wiadomo jednak, jak dokładnie wygląda teraz sytuacja dotycząca współpracy tych marek w zakresie tworzenia wspólnych technologii.

OnePlus 9 zostanie zaprezentowany w pierwszym kwartale 2021 roku.  

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: OnePlus | Leica
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy