Ślub za pomocą Zoom? Nowojorczycy będą mogli brać śluby online

Trwająca pandemia koronawirusa i związane z nią obostrzenia zmuszają do zastosowania innowacyjnych rozwiązań, które w normalnych czasach, nie miałyby miejsca.

Gubernator Nowego Jorku, Andrew Cuomo, ogłosił na swoim Twitterze, że planuje wydanie specjalnego zarządzenia, które umożliwi mieszkańcom amerykańskiego miasta na zawieranie ślubów poprzez wideokonferencję. Podobne uprawnienia otrzymają urzędnicy, którzy od teraz będą mogli w ten sposób prowadzić w pełni oficjalne ceremonie ślubne.

Choć komentarze pod wpisem wzbudziły wiele pozytywnych komentarzy na temat samego ślubu, to pojawiły się także wątpliwości dotyczące sposobu przeprowadzenia wesela. Wśród wielu pomysłów dotyczących rozwiązania tego problemu, pojawiły się także te, nawiązujące do niedawnego wydarzenia dotyczącego rozdania dyplomów w pewnej tokijskiej uczelni.

Reklama

Ze względu na nakaz pozostania w domach, uczniów zastąpiły zdalnie sterowane roboty. Realizmu dodawał fakt, że każdy uczeń śledził rozdanie dyplomów z ekranu tabletu podłączonego do "twarzy" androida. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Wesele | ślub | koronawirus | komunikatory | online

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy