Wyciekł film prezentujący Nokie z WP7

Dopiero co pojawiły się informacje, że Nokia planuje w USA wielką kampanię reklamową Windows Phone 7, a już w sieci wypłynął spot promujący telefony z systemem Microsoftu. Czy jest prawdziwy - nie wiadomo.

Reklama trwa nieco ponad minutę i wygląda bardzo profesjonalnie, choć widać, że była ona odtwarzana z projektora w jakiejś sali konferencyjnej i nagrana smartfonem. Jakość jest więc nie najlepsza. Brakuje także szczegółów odnośnie do konkretnych modeli Nokii - bardziej skupiono się na zaletach systemu operacyjnego oraz podkreśleniu współpracy dwóch koncernów, o czym świadczą logo obu firm pokazane na końcu.

Planowana kampania reklamowa jest dowodem na to, że premiera Nokii z Windowsem rzeczywiście zbliża się wielkimi krokami, a cały telekomunikacyjny świat czeka na nią z niecierpliwością. Ponad rok temu podobne nadzieje wiązano ze wprowadzeniem modelem N8 z Symbianem^3, który miał dorównywać iOS-owi i Androidowi.

Jak wyszło - wiadomo. Sytuację nieco poprawił Symbian Anna, polepszą ją pewnie Symbian Belle czy MeeGo, ale Windows Phone 7 to jednak zupełnie inny kaliber.

Reklama

Kamil Homziak

http://komorkomania.pl/

Komórkomania.pl
Dowiedz się więcej na temat: kampania reklamowa | Nie wiadomo | Windows Phone | Nokia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy