Reklama

Xiaomi Mi 11 Pro pojawia się na renderze

Do sieci przedostał się nowy render pokazujący smartfona Xiaomi Mi 11 Pro. Urządzenie może już niedługo zadebiutować zarówno na rynku chińskim, jak i międzynarodowym.

Xiaomi Mi 11 to flagowy smartfon chińskiego producenta, który został zaprezentowany pod koniec 2020 roku. Okazuje się jednak, że firma może przygotowywać kolejny sprzęt oznaczony jako Xiaomi MI 11 Pro. Informacje na temat tego smartfona trafiły do sieci, a wraz z nimi przedostał się również render wskazujący na to, czego dokładnie możemy się spodziewać.

Widać od razu, iż Xiaomi Mi 11 Pro będzie dostępny w dwóch kolorach: białym lub niebieskim. Aparat na tylnej obudowie smartfona wygląda jednak zupełnie inaczej niż ma to miejsce w przypadku standardowej serii Mi 11. Bardzo możliwe, że w kontekście aparatu będziemy mieli do czynienia z podobną specyfikacją, jak w modelu Xiaomi Mi 10 Ultra.

Reklama

Obecnie nie wiadomo, kiedy Xiaomi będzie miało zamiar zaprezentować model Mi 11 Pro. Bardzo możliwe, że stanie się to jeszcze w styczniu 2021 roku. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: xiaomi | Xiaomi Mi 11 Pro

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL