Tak wygląda pierwsza na świecie luksusowa podmorska willa na Malediwach

Malediwska willa Muraka, usytuowana na wyspie Rangali, oferuje spędzenie luksusowych i niezapomnianych wakacji, nie tylko nad wodą na fantastycznych plażach, ale co ciekawe, także pod wodą.

Kilka lat temu, pięć metrów pod wodą wybudowano tam restauracje, która może pomieścić 12 osób. Teraz otwarto tam również podwodne pokoje hotelowe. Oprócz przepięknego, panoramicznego widoku na morskie głębiny, przepełnione najróżniejszymi morskimi stworzeniami, goście do swojej dyspozycji mają łazienkę i garderobę.

Chociaż od kilku lat restauracja była okazjonalnie przeistaczana na miniaturowy hotel, to jednak dopiero teraz możemy mówić o pokojach hotelowych z prawdziwego zdarzenia.

W magicznym hotelu i restauracji często organizowane są przyjęcia rocznicowe. Wylewający się z każdej możliwej strony komfort i zapierające dech widoki, pięknie uzupełniają się podawanym do łóżka śniadaniem i szampanem.

Reklama

Twórcy hotelu nie ukrywają, że cieszy się on ogromnym zainteresowaniem, więc jeśli chcecie wybrać się na Malediwy i skorzystać z oferty, to wiedzcie, że nie ma już wolnych terminów na kolejne pół roku.

Źródło: GeekWeek.pl/Conrad Maldives Rangali Island / Fot. Conrad Maldives Rangali Island

Geekweek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy