WhatsApp - kolejna aktualizacja. Nie obyło się bez błędów

Popularny komunikator wypuścił wersję beta swojej nowej aktualizacji. Jej użytkownicy mogą się cieszyć licznymi emoji, których nie było w poprzedniej wersji. Niestety po aktualizacji pojawiły się liczne doniesiena o błędach.

Użytkownicy urządzeń Apple już od 26 kwietnia mogą się cieszyć nowymi emotikonami. Aż 217 nowych emoji zostało dodanych wraz z iOS 14.5. Teraz te same emotki trafią do użytkowników Androidów, lecz na razie tylko w aplikacji WhatsApp. Samo posiadanie komunikatora nie wystarczy, gdyż trzeba go jeszcze zaktualizować do wersji beta 2.21.16.10.

Wersja Emoji 13.1 wprowadza aż 217 nowych ikon do wysłania oraz zmienia wygląd już istniejących. Pojawia się, między innymi, obandażowane serce, serce w płomieniach, głowa w chmurach oraz wiele innych. Dodanych zostanie też więcej całujących się par, od teraz będzie można jeszcze bardziej personalizować płeć i rasę całujących się osób. Zmianom ulegną także już istniejące emotikony. Od teraz "mężczyznę z brodą" zastąpi "osoba z brodą", a sama postać stanie się połączeniem charakterystycznych męskich i żeńskich cech.

Reklama

Niestety wersja beta WhatsAppa nie jest pozbawiona błędów. Użytkownicy narzekają na to, że nie wczytują im się starsze wiadomości sprzed aktualizacji. Niektórzy testerzy nie byli w stanie zobaczyć ani zmienić swojego własnego statusu. Aplikacja sama się wyłączała lub nie reagowała na polecenia. Inni zgłosili, że nie są w stanie wysyłać plików, a najczęściej spotykało to format PDF.

WhatsApp ostateczne testy swoich aktualizacji pozostawia chętnym użytkownikom. Dzięki temu mogą dostać opinię osób, które używają ich aplikacji na co dzień. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: WhatsApp | emoji | iOS | Android
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama